Nowa inwestycja zlokalizowana jest w Bemowie, chętnie wybieranej dzielnicy Warszawy z doskonale rozwiniętą komunikacją. To jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się części stolicy, można z niej szybko dojechać do centrum, zarówno samochodem, tramwajem, jak i autobusem. W ciągu kilku lat pojawi się tutaj stacja metra, która umożliwi jeszcze lepszą komunikację.
Ponadprzeciętna wysokość oferowanych przez nas mieszkań pozwala zagospodarować wnętrze zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Istnieje więc możliwość wydzielenia w przestrzeni jednego pokoju dodatkowego pomieszczenia np. w postaci pokoiku dla dziecka.

 
W budynku zamontowane zostały wysokiej jakości okna trzyszybowe, które są energooszczędne, a zarazem zapewniają izolację od głosów z zewnątrz. Ażeby zabezpieczyć budynek przed włamaniami, okna parterowe zostały dodatkowo zaopatrzone w zestaw antywłamaniowy. Ponadto, umieszczone przy każdym mieszkaniu przeszklone balkony, która chronią je przed utratą ciepła, a jednocześnie stanowią dodatkową barierę przed złodziejami.

 
Latem, okolica Lazurowej „zatopione” jest w zieleni. Liczne parki, drzewa, mnóstwo kwiatów i woda – to krajobraz, który niełatwo znaleźć w większej części Warszawy. Dzięki ścieżkom rowerowym można spędzić swój czas, w sposób aktywny, na łonie natury. Nieopodal budynku znajduje się staw Jeziorzec, w okolicy którego tutejsi mieszkańcy często chodzą na spacery. Tuż obok naszej inwestycji usytuowany jest Fort Blizne, przy którym jest pole do gry w paintball. W okolicy znajduje się również Park Górczewska oraz Park Leśny Bemowo obejmujący dwa rezerwaty z rozmaitymi gatunkami zwierząt i roślin.

 
Z ulicą Lazurową, na której znajduje się nasza inwestycja, sąsiaduje ulica Narwik, gdzie znajduje się wiele punktów usługowych, takich jak np.: sklep, apteka, fitness, bank, komenda policji, przychodnia, centrum handlowe, restauracja. Ażeby czuli się Państwo bezpiecznie, osiedle zostało ogrodzone. Na jego terenie znajduje się również plac zabaw, natomiast Twoje dziecko może spędzać swój wolny czas na basenie, czy też na boisku. Bemowo dysponuje też szeroką ofertą edukacyjną: można tu znaleźć żłobek, przedszkole, szkoła podstawową, gimnazjum, a nawet uczelnię – Wojskową Akademię Techniczną. Należy jednak zaznaczyć, że przy samym budynku nie ma lokali usługowych, które są zwykle hałaśliwe dla mieszkańców, a co za tym idzie – nasze osiedle stanowi dla nich prawdziwą oazę spokoju.

 
Dla prawie wszystkich mieszkańców zostały zapewnione miejsca w parkingu podziemnym. Dla gości naszych lokatorów oferujemy natomiast naziemne miejsca postojowe.
Niewątpliwym atutem nieruchomości jest własność gruntu, dzięki czemu nie trzeba ponosić opłat za użytkowanie wieczyste, a jednocześnie obniża to cenę czynszu.