To dlatego, że sok jabłkowy jest słodki, smaczne i łatwe do mieszania z innymi sokami bardziej kwaśne stworzyć wielkie kombinacje. Jeśli masz sokowirówki, krojenia w plastry surowe jabłka i wyciskania z nich może być świetnym sposobem na rozciąganie inne soki i picia prosto z witaminą pakowane leczeniu.
Jabłkowy czy kolejny doskonały napój, który można zrobić w domu, jeśli jest to technicznie nieco inna niż soków. Aby przecier jabłkowy, plasterki jabłka do konsystencji podobnej do jabłkowym, a następnie przecedzić przez gazę miazgi. Przechowywać powstałego soku w lodówce. Sok jabłkowy ciepło i na kuchence, dodając cynamon, rum, skórkę pomarańczową, goździki i inne pikantne dodatki dla wielkiej i ciepłej wypoczynkowego leczeniu.

Użyj jabłka do pieczenia ciast jabłko to jeden z najbardziej znanych i doskonałych ciast bez powodu: jabłka powodują wielkie pie napełniania. Jabłka również idealne dodatki do wielu różnych projektów pieczenia, dodając słodycz, wilgotność i tekstura do różnych potraw. Sprawdź następujące pomysły piekarnicze do twórczych sposobów, by gotować z jabłkami: szarlotka Pieczone jabłko Ciasto jabłkowe Wegańska szarlotka babeczki jabłkowe