Oprócz oczyszczania twarzy by czuć że jest odnowiona, dobry peeling twarzy może zapobiegać wypryskom i złuszczaniu się suchej skóry. Następnym razem, gdy jesteś gotowy do twarzy, spróbuj peeling w domu: można zaoszczędzić pieniądze, a przy odrobinie praktyki można zamieniać składniki i stworzyć niepowtarzalny peeling, który odpowiada Twoim preferencjom. Ten artykuł zawiera instrukcje do wykonywania czterech rodzajów zarośla ze składnikami zapewne masz już w domu, takich jak cukier, oliwa z oliwek i miód. Splash trochę letniej wody na twarzy, i za pomocą miękkiej i czystej ściereczki delikatnie szorować go. Można również korzystać z niektórych mydła twarzy, jak wolisz lub jest najlepsze dla Twojej skóry.

Umieścić o łyżeczkę kremu oczyszczającego w dłoni. Może to być cokolwiek masz pod ręką – wystarczy upewnić się, że jest kremową konsystencję. używać obu rąk, aby wymieszać oczyszczający krem i cukier razem, tworząc ziarnistej pasty. Za pomocą drobnego cukru szczegółową, zamiast kursu lub cukru Turbinado. Większe ziarna mogą zarysować powierzchnię.

Jeśli chcesz, aby dodatkowy peeling na później, wymieszać krem ​​oczyszczający i cukier w misce, dodając odpowiednią ilość obu składników, aby stworzyć piaszczysty tekstury. Mieszaninę umieścić w słoiku z pokrywką i przechowywać na półce w łazience na następny raz. zwrócić szczególną uwagę na boku nosa i wszelkich drobnych linii lub suchych plam. Bądź ostrożny wokół oczu.

Jeśli masz trochę zarośla w twoich oczach, po prostu przepłukać wodą. Pochylać się nad umywalką i rozpocząć usuwanie peeling z twarzy, zwilżając ściereczkę ponownie w razie potrzeby. To zamyka swoje pory i odświeża twarz. Sucha miękką ściereczką. Zielonej herbaty mówi się, że działanie przeciw starzeniu po nałożeniu na skórę. Redukuje zmarszczki i przebarwienia, a nawet naprawy blizny.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy używać luźną zieloną herbatę i herbatę lub sitko piłkę, zamiast torebkę zielonej herbaty. Jeśli używasz workach zieloną herbatę, iść z zwykły herbaty zamiast aromatyzowana. To daje bardziej skoncentrowany wynik.