Czy Real Madryt wróci na właściwie tory? | Preipo.pl
Pages Menu
Categories Menu
Czy Real Madryt wróci na właściwie tory?

Czy Real Madryt wróci na właściwie tory?

soma cod saturday Real Madryt od początku tego sezonu znajduje się w dużym kryzysie. Było jasne, że po odejściu Cristiano Ronaldo drużyna może potrzebować nieco czasu, na zmianę stylu gry i dostosowanie się do nowej rzeczywistości. Mało kto przewidział jednak, że z Królewskimi będzie aż tak kiepsko. Już pierwsze mecze sezonu, w tym przegrany 2-4 mecz o Super Puchar Europy z Atletico Madryt pokazały, że z Królewskimi dzieje się coś niedobrego. Drużyna latem nie została należycie wzmocniona, a tacy zawodnicy jak Marco Asensio, Gareth Bale czy Karim Benzema nie potrafili wziąć na siebie ciężaru odpowiedzialności za wygrywanie meczów. Nie bez znaczenia był też fakt wyboru nieodpowiedniego trenera. Zatrudnienie Julena Lopeteguiego początkowo przyjęto entuzjastycznie, jednak już po kilku rozegranych spotkaniach stało się jasne, że drużyna nie gra tak, jak się od niej oczekuje. Lopetegui znacznie spowolnił grę, czym niemalże pozbawił Real Madryt jego największego atutu – gry z kontrataku. Nic dziwnego więc, że na jesieni zarząd Realu zdecydował o konieczności zmian w klubie. Lopeteguiego zastąpił były piłkarz Królewskich – Santiago Solari. Nie trudno ulec wrażeniu, że zatrudniając Argentyńczyka Florentino Perez miał nadzieję na powtórzenie wyczynu z Zinedinem Zidanem. Francuz już w pierwszym roku po objęciu sterów zespole wygrał Ligę Mistrzów, a następnie powtórzył ten wyczyn jeszcze dwukrotnie. 

Order Valium From Canada

Buy Soma no prescription USA FedEx shipping Niestety dla Realu, jak mawia popularne powiedzenie, nic dwa razy się nie zdarza, a jeśli nawet, to niezwykle rzadko. Również i Solari ma duże problemy z uporządkowaniem gry Królewskich. Ofensywa wygląda na ospałą i jednostajną, a gra w obronie czasami wola o pomstę do nieba. Królewscy nie dość, że tracą sporo bramek,  to jeszcze  mają spore kłopoty z ich zdobywaniem. W dodatku Solari jest w ostrym konflikcie z jedną z największych gwiazd zespołu – pomocnikiem Isco, którego od dłuższego czasu nie wystawia już w pierwszej jedenastce.

Buy Ambien Sleeping Pills Uk

Buy Phentermine 37.5 Mg Online Nie wiadomo, jakie będą dalsze losy Realu Madryt pod wodzą Santiago Solariego. Jak podaje serwis https://baseball-statistics.com/betfan/ obsada trenerska w Realu cały czas wisi na włosku i zależna jest od sytuacji na boisku. Niewykluczone, że wkrótce zostanie on zastąpiony przez niedawno zwolnionego z Manchesteru United Jose Mourinho. Wydaje się, że dla Realu walka o tytuł Mistrza Hiszpanii jest już skończona. Dystans do liderującej Barcelony jest zbyt duży, a na dodatek Duma Katalonii seryjnie wygrywa kolejne mecze. Jedyną szansą na uratowanie sezonu dla Realu Madryt może być wygranie Ligi Mistrzów. W tym sezonie jednak zadanie to wydaje się jeszcze trudniejsze z powodu braku w składzie Królewskich Cristiano Ronaldo.

Buy Xanax Cod Saturday Delivery